News

Nový rok

9. ledna 2010 v 22:17 | ilwens
Tedy...ehm :)
Radši se ani nedívám na datum posledního řádku, radši nechodím s žádnými trapnými výmluvami :)
Podle komentářů jsem si všimla, že se tu nezobrazuje spousta obrázků - důvodem je to, že na stránkách, z které jsem obrázky kopírovala, už se jednoduše tyto obrázky nenacházejí...omlouvám se, ale s tím nic neudělám..
Jinak možná....někdy...se pokusím přidat nějaký článek, ať tu alespoň něco přibyde a chtěla bych poděkovat všem, kteří se obtěžují psát komentáře a kteří vůbec chodí na tento blog :)


Jinak....magické datum 31.12.2009 je za námi a to znamená, že začal nový rok s krásnou kulatou desítkou :)

Tímto bych Vám všem chtěla popřát hodně štěstí do toho nového roku, ať se Vám splní všechny Vaše sny a ať Vás potká jen to nejlepší :)

S láskou
Vaše ilwens
:)


Jak to uběhlo..

2. července 2009 v 9:54 | ilwens
Jak ten čas letí...

Připadá mi to jako včera, kdy jsem nervózně nastupovala do autobusu, který mě měl odvézt do nové školy. Pořád si pamatuju ten pocit, když jsem vstoupila do třídy a viděla všechny ty lidi, kreré jsem viděla poprvé v životě. Říkala jsem, jestli tohle přežiju, tak to bude zázrak :)
No...a ani jsem se nenadála a prvák je pryč a s ním i vysloužené prázdniny :) Nezdá se to, ale za ten jeden rok se událo a změnili docela hodně věcí...za některé jsem ráda, ale některé budu vstřebávat ještě hodně dlouho. Kdyby se mě ovšem někdo zeptal, kdybych mohla, jestli bych něco změnila, odpověď by zněla Ne.
Teď si ale hodlám užít léta :D jen se obávám, aby bylo alespoň trochu příznivé počasí :)
A jelikož jsou ty prázdniny (i když ne pro všechny :), tak sem alespoň přidávám jedno video, které mě vždy dokáže dobít energií a pozitivně naladit ...

Vaše ilwens
:)

Era - Misere Mani

Hmm.....

1. dubna 2009 v 21:02 | ilwens
Nějak mi to tady upadá...
Je pravda, že nějakou dobu už doslova "kašlu" na blog...nejspíš to bude tím, že poslední dobou nemám zrovna příjemné období...uvědomila jsem si pár věcí a nějak to se mnou mává...
Hold každý má svoje temné chvilky...ale říkám si, že co se děje teď by se stejně časem stalo..
Nechci se tu zbytečně vykecávat o mých "problémech"...takže tímto článkem bych chtěla naznačit, že opravdu nevím, kdy sem něco přibude a jestli něco vůbec přibude...
Ale stejně bych chtěla poděkovat všem, co sem někdy zabloudí a zanechají komentík :)

Mějte se všichni krásně
ilwens

..So..
...for now...

Tajemství (The Secret)

24. února 2009 v 12:34 | ilwens
Není tomu tak dávno, kdy jsem si koupila knihu Tajemství.
A můžu říct, že jsem z ní nadšená..Poslední dobou jsem o ní často četla a slyšela, a tak mi to nedalo.
Myslím, že Tajemství mi přineslo spoustu informací, i když jsem část z nich podvědomě věděla nebo alespoň tušila..
Chtěla bych znát Váš názor : Máte s Tajemstvím už nějakou zkušenost ? Co si celkově o Tajemství myslíte ?
Budu opravdu ráda za každý Váš názor..
Také bych se chtěl zároveň zeptat, jestli nevíte, kde bych mohla sehnat Tajemství i ve filmové podobě...

Náhled obálky titulu Tajemství

Voda..zdroj života

24. února 2009 v 12:06 | ilwens
Co bylo na začátku ? Voda...
Kde vznikla první forma života ? Ve vodě..
Voda je opravdu jeden z hlavních zdrojů života, proto si jí prosím važte..Važme si vody. Bez vody by na naší planetě nebyl žádný život. Několik set tisíc lidí ročně zemře na nedostatek pitné vody. Neplítvejme proto zbytečně vodou,protože pomalu,ale jistě, mizí z této planety...

2009...aneb začátek nového :)

1. ledna 2009 v 11:24 | ilwens
Ano přesně tak...tohle číslo udává už nový rok..
Nevím jak Vám, ale mě to stále nedochází..Většinou mi to dojde až za pár dní :)
Nicméně, přeji Vám všem hodně štěstí, zdraví, lásky a spoustu úspěchů v novém roce a ať je alespoň stokrát lepší než rok 2008..
Ale taky nezapomeňte na to, co se Vám v tom minulém roce přihodilo :)

Takže se mějte krásně a užívejte si posledních dnů volna :)
Vaše ilwens

Už se pomalu blíží..

16. prosince 2008 v 20:16 | ilwens
Je to skutečně tak...
Pomalu se k nám blíží Vánoce :)
Podle mě jeden z neužasnějších svátků. V tomto období by měla rodina zůstat pohromadě a užívat si společné chvilky..i když tomu tak v mnoha případech není, což je podle mě dosti smutné.
Nicméně doufám a budu Vám z celého srdce přát, aby jste si Vánoce užili :)
Jsou přecejenom jednou za rok, ne ??


Tajemná 16....

1. listopadu 2008 v 16:12 | ilwens

Je to tak...opět jsem o nějaký ten pátek starší :)
Každý mi říkal: "Už si zase o rok starší. " Jenže mě to stále nějak nedochází. Nevím ani proč. Ale s tím už nic neudělám :D Nicméně, poslední dobou (tohle píšu nějak často..:) tu toho zrovna moc nepřibylo. Já vím, vymlouvat se stále na školu a nedostatek času je vskutku otřepané, ale opravdu to tak je:) Neříkám, že nemám žádný volný čas, ale když ho mám, tak jsem jednoduše líná cokoliv dělat.
Přesto se najdou i tací, kteří stále navštivují tento blog a já Vám za to mnohokrát děkuji :)

A abych to alespoň trochu odčinila, tak jsem vytvořila nový vzhled (doufám, že se bude líbit)
a dodávám pár nových obrázků...jak jinak, než mých milovaných Draků ..

School...

18. září 2008 v 19:34 | ilwens

Ahojky
Chtěla bych ty, kteří sem ještě někdy zabloudí mooc pozdravovat :D
Mometálně zažívá blog opět "mrtvé" odobí a to z jednoho prostého důvodu - začala škola. Jelikož jsem akorát v prváku, tak mám často pocit že umřu :) Oproti základce je to poněkud "menší" rozdíl. Učení by mi ani tak nevadilo. vadí mi to, že denně strávím přibližně 3 hodiny na cestě. Tím je myšleno 1 hodina ráno v a autobuse a zbytek strávený čekáním na vlak a potom ještě na bus..Vím, že to může (a bude :) být horší. Průměrne se dostanu domů tak kolem půl páty, pak mě čeká nějaký to učení a najednou je osm hodin. Dřív jsem chodila spát kolem 11 - teď v 9 lehnu a za chvíli spím :D Na počítač se dostanu tak dvakrát týdně a nějak nemám sílu nic na blog přidávat..Docela mě to štve. Ale věřím, že se to za nějaký čas zlepší :D Jak já říkám : Všechno je o zvyku Tak se všichni mějte krásně a díky Vám za to, že sem občas i přes to "mrtvo" nakouknete :)
Vaše ilwens

Co bych měla napsat...

18. srpna 2008 v 1:11 | ilwens
Ahojky :)
Delší dobu jsem neměla přístup na internet, proto tady taky nic nepřibývalo. A taky nebyla nějak nálada. Nevím, jestli je to jen u mě, ale mě nějak nebaví každý den něco přidávat. Nějak není inspirace :D Jinak, několik posledních dní jsem byla v jednom malém zapadákově, který se mi přes menší nedostatky docela líbí :) Je to taková malá vesnička ukrytá mezi lesy, kde ovšem není žádný obchůdek a jen jediná autobusová zastávka. Zato je tam krásně čistý vzduch a všude to voní po jehličí :)

Líbí ?

2. srpna 2008 v 19:10 | ilwens
Určitě to znáte. Sedíte a nevíto co s nudou. Já jsem se rozhodla, že udělám nový vzhled blogu. Obrázek na záhlaví mám ve vetším provedení i na ploše, tak sem si řekla, proč bych ho nemohla mít i na blogu? A to, co vidíte je výsledek :) Tenhle vzhled se mi osobně líbí mnohem více, než ten předchozí. Tak se snad bude líbit i Vám :)
......

Aktuálně

29. června 2008 v 23:55 | ilwens
Ano, dá se říci, že jsem zpět. Dnes jsem jen tak seděla u počítače a brouzdala po internetu. Najednou se mi moc, ale opravdu moc zachtělo kouknout se na můj blog. A pak to šlo samo. Rozhodla jsem se, že to tady pokud možno oživím a začnu aktualizovat nějaké rubriky + bych chtěla nějaké nové i přidat. Pohrála jsem si a vytvořila jsem nový vzhled, tak doufám, že se Vám bude alespoň trochu líbit. Teď to tady možná bude nějakou chvíli pěkně nepřehledný, protože práci nemám zdaleka dodělanou. Takže, pokud jste sem občas nakoukli v období ticha, tak Vám za to moc děkuji :)

Proč tu nic nepřibývá ??

19. února 2008 v 14:48 | ilwens
Milí návštěvníci :))
Jak jste si jistě všimli,už dlouho, ale opravdu dlouho tu nic nového nepřibylo. Je to nejspíš tím, že momentálně nějak nemám chuť něco přidávat. Doufám ale, že mě tento stav brzy přejde. Možná na tom má vliv i nepříznivé počasí. Počasí na mě má velký vliv...často mám mizerné nálady když prší...stačí mi, abych se podívala z okna, kde vidím holé stromy, všude samou hlínu...nikde žádné barvy...Docela mě to deptá....Někdy sem snad něco přidám, ale teď tu opravdu nic nečekejte...
Přesto Vám, co sem někdy nahlídnete děkuji...
čtěte dále

Sladkých .......15 :)

29. října 2007 v 15:28 | ilwens
....Takže....

Omluva

7. září 2007 v 14:01 | ilwens
Omlouvám se

Loučím se....

13. července 2007 v 11:38
Loučím se s Vámi,né proto že bych rušila blog :) ale proto, že teď odjíždím na tři týdny. Navíc tam kde jedu není internet, tkže nebudu moc přidávat žádný nový obrázky....tak doufám, že to tu nějak přežijete =)
počítám, že se tu ale něco objeví, protože jsem nastavila datum zveřejnění u pár článků....tkže se mějte všichni fajn a doufám, že sem budete ještě chodit :)
ilwens

Omlouvám se

20. června 2006 v 17:43
Omlouvám se že sem nepřibývají žádné nové články, ale momentálně pracuju na mojem novém blogu. Kdybyste měli zájem, tak se na něj můžete mrknout.
 
 

Reklama