Pravidla

Pravidla

26. srpna 2007 v 22:07
!!PRAVIDLA TOHOTO BLOGU!!Jsem ráda, když mi na můj blog někdo chodí, ale ten kdo chodí, musí dodržovat určitá pravidla. Nemusíte se bát, nejsou to žádná drastická omezení ;)

1) Jistě znáš zásady slušného chování, tak je prosím dodržuj i na tomto blogu. Každý má právo na vyjádření svého názoru ale: netoleruji žádné urážky, nadávky či sprosté výrazy!

2) Komentáře slouží k vyjádření názoru k danému tématu. Diskuze podobná chatu, či seznamce je ale zakázaná.

Dále jsem se rozhodla zakázat jakkékoliv reklamy jiného blogu. Pokud máte zájem o spřátelení, nebo mi sami nabízíte možnost účastnit se nějaké soutěže, napiště mi prosím na mail : ilwens@seznam.cz. Pokud chcete, abych se podívala na Váš blog, nebo abych pro Vás hlasovala v nějaké soutěži, musíte do komentáře nejprve napsat něco k tématu, teprve pak Vaši prosbu. Např. " Ty obrázky jsou zajímavý. Kdyby si chtěla, tak se podívej na můj blog / hlásni pro mě v anketě." Nevadí mi, pokud při vložení komentáře vyplníte políčko WWW. Komentáře, kde bude pouze reklama a žádná zmínka o tématu jako např : "Mám blog o koních, pojďte se podívat!" ihned smažu.

3) Obrázky si ode mně klidně kopírujte, neboť to dělám i já sama. Ovšem kdybyste chtěli kopírovat cokoliv z mé Tvorby, předem se mě zeptejte! To se týká jak obrázků, básniček a povídek/úvah.

4) Tenhle bod platí hlavně pro ty, kteří by měli zájem o spřátelení.
Zde jsou podmínky, které blog/web musí splňovat,
aby se mohl s tímto blogem spřátelit:

- nesmí mít obsah eroticky zaměřený
- nesmí urážet či jinak poškozovat ostatní blogy/weby
- nesmí porušovat autorská práva ostatních blogů/webů
tím je mysleno i tohoto blogu

Žádná hrůza to není, že? :)
 
 

Reklama